İletişim dükkanında 350 bin liralık kaçak cep telefonu ele geçirildi

DÜKKANDA YAPILANA ARAMALARDA TOPLAM PİYASA DEĞERİ 350 BİN TL OLAN 7 ADET GÜMRÜK KAÇAĞI CEP TELEFONU İLE 13 ADET GÜMRÜK KAÇAĞI ŞARJ ALETİ ELE GEÇİRİLDİ. AYRICA DÜKKANDA 1 ADET YİVSİZ AV TÜFEĞİ OLDUĞU BELİRLENDİ.

İletişim dükkanında 350 bin liralık kaçak cep telefonu ele geçirildi
Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

Eskişehir’de bir iletişim dükkanında polis ekiplerince yapılan aramada, toplam piyasa değeri 350 bin TL olan gümrük kaçağı cep telefonları ve şarj aletleri ile av tüfeği ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince, Tepebaşı İlçesi’nde hizmet veren bir iletişim dükkanına operasyon düzenlendi. Dükkanda yapılana aramalarda toplam piyasa değeri 350 bin TL olan 7 adet gümrük kaçağı cep telefonu ile 13 adet gümrük kaçağı şarj aleti ele geçirildi. Ayrıca dükkanda 1 adet yivsiz av tüfeği olduğu belirlendi.

İşletme sorumlusu 1 kişi hakkında, ‘Kaçakçılıklar mücadele kanununa muhalefet’ ile ‘Avda ve sporda kullanılan tüfekler, nişan tabancaları ve av bıçaklarının yapımı, alımı, satımı ve bulundurulmasına dair kanuna muhalefet’ suçlarından işlem başlatıldığı öğrenildi.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş