Gediz’e bisiklet ve yürüyüş yolu kazandırılıyor

GEDİZ’E BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU KAZANDIRILIYOR

Gediz’e bisiklet ve yürüyüş yolu kazandırılıyor
Yayınlama: 11.10.2023
A+
A-

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Belediye tarafından Adnan Menderes Yaşam parkına yürüyüş ve bisiklet yolu ve çocuk oyun grubu sahası EPDM zemin kaplama yapım işi sözleşmesi imzalandı.

Vatandaşların isteği doğrultusunda Gediz’e yürüyüş yolları ve sağlıklı yaşam alanları oluşturduklarını belirten Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “İlçemizde spor, sağlıklı yaşam ve çocuklarımıza güvenli oyun alanları kazandırma noktasında yapmış olduğumuz çalışmalar çerçevesinde Adnan Menderes Yaşam Parkı içerisine 650 metre uzunluğunda 5 metre genişliğindeki yolda 2 metre genişliğinde yürüyüş konforu sağlaması için dökme tartan zemin kaplamalı yürüyüş yolu ve aynı alanda 3 metre genişliğinde bisiklet yolu da planladık” dedi.

Akçadurak, “Ayrıca park içerinde bulunan çocuk oyun grubu sahasına EPDM zemin kaplaması yapılacak. Projenin ihalesi 07 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşerek ihaleyi alan yüklenici firma ile sözleşme imzalanarak, yer teslimini gerçekleştirdik. Yürüyüş ve bisiklet yolu projesi Aralık ayında tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş