FETÖ şüphelisi 4 kişi adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağıyla serbest kaldı

ÜLKE GENELİNDE DÜZENLENEN KISKAÇ OPERASYONU ÇERÇEVESİNDE ESKİŞEHİR’DE YAKALANAN FETÖ ŞÜPHELİSİ 4 KİŞİ, EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN SEVK EDİLDİKLERİ ADLİYEDE ADLİ KONTROL ŞARTI VE YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞIYLA SERBEST BIRAKILDI.

FETÖ şüphelisi 4 kişi adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağıyla serbest kaldı
Yayınlama: 25.10.2023
A+
A-

Ülke genelinde düzenlenen Kıskaç Operasyonu çerçevesinde Eskişehir’de yakalanan FETÖ şüphelisi 4 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağıyla serbest bırakıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde içinde Eskişehir’in de bulunduğu 77 ilde FETÖ’ye yönelik eş zamanlı ‘Kıskaç Operasyonu’ düzenlendi. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele (TEM) ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, aralarında ihraç emniyet amiri ve polis memurlarının da bulunduğu FETÖ şüphelilerinin yakalanması amacıyla başlatılan çalışmalar sonucunda İ.Ç., H.Ç., Ö.G. ve B.S. yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 şüpheli, adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağı ile serbest bırakıldı.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş