EYT ile ilgili SMS’inin engellediğini duyuran Kılıçdaroğlu’ndan yeni paylaşım: Bu videomu herkese yayın

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya üzerinden yeni bir video yayınladı. Vatandaşlara gönderdiği emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellendiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın. EYT’den hakkını alamayanların ve sebebi ne olursa olsun bu ülkede mağduriyet yaşayan kim varsa hakkını geri vereceğim” dedi.

EYT ile ilgili SMS’inin engellediğini duyuran Kılıçdaroğlu’ndan yeni paylaşım: Bu videomu herkese yayın
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından, “Erdoğan’ın zulmü ve yasakları varsa benim de vicdanına güvendiğim halkım var. Beni ister sevin ister sevmeyin, ama bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın. Eyt‘den hakkını alamayanların ve sebebi ne olursa olsun bu ülkede mağduriyet yaşayan kim varsa hakkını geri vereceğim” notuyla bir video yayınladı. Kılıçdaroğlu, videoda, vatandaşlara gönderdiği EYT ile ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellediğini duyurdu. Kılıçdaroğlu, videonun yurttaşlar tarafından indirilip paylaşılması için bir link de paylaştı.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Sevgili halkım; meydanlarda, televizyonlarda, gazetelerde uygulanan ambargoyla milletimize ulaşmamız engelleniyor. Bu duvarı aşmak için bugün, EYT konusunda yapacaklarımızı anlatmak için kısa bir mesaj gönderdik. Ancak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), bu kısa mesajımı engelledi.

“EYT’DEKİ ÇİFTE STANDART SON BULACAK”

Halkımızla buluşmamıza, size sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar. O mesajda şunu söylemiştim; EYT’deki çifte standart son bulacak. 8 Eylül 1999’da sigortalı olan emekliliğe hak kazanıyor ama bir gün sonrasında sigortalı olan, tam 17 yıl sonra emekli olabiliyor. EYT’deki bu adaletsizliği bitireceğim. Vatanını seven sandığa gelsin.

“SARAY’A İNAT, TÜM MİLLETİMİZE ULAŞACAĞIZ”

Şimdi, bu videoyu izleyen herkesten bir istirhamım var. Sevgili halkım; bu videonun altına, videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Şimdi herkes, tüm rehberine bu videoyu göndersin. Saray’a ve Saray aparatı kurum yöneticilerine inat, tüm milletimize ulaşacağız. Unutmayın, birleşe birleşe kazanacağız.”

Sinan Oğan'ın 2. turda Cumhur İttifakı'nı desteklemesi sizce doğru mu?

— Haberler.com (@Haberler) May 22, 2023

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.