Emine Erdoğan’dan “Yaraları tek yürek olarak saracağız” paylaşımı

Emine Erdoğan, depremin yaralarının tek yürek olarak sarılacağını vurgulayarak, “Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Emine Erdoğan’dan “Yaraları tek yürek olarak saracağız” paylaşımı
Yayınlama: 11.02.2023
A+
A-

ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, depremin yaralarının tek yürek olarak sarılacağını vurgulayarak, “Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Diyarbakır ve Şanlıurfa’da depremden zarar gören vatandaşları ziyaretlerine ilişkin fotoğrafları paylaştı.

Depremzede vatandaşların acılarına ortak olduklarını aktaran Emine Erdoğan, “İnanıyorum ki, yaraları tek yürek olarak saracağız. Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Muhabir: Burcu Çalık Göçümlü

sonbasin.com / AA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş