Eksi 25 Çocuk Köyü projesi Karacaşehir’de 5 yıldır devam ediyor

TANAP SOSYAL VE ÇEVRESEL YATIRIM PROGRAMLARI (SEIP) TARAFINDAN DESTEKLENEN VE EKSİ 25 DERNEĞİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN EKSİ 25 ÇOCUK KÖYÜ PROJESİ KARACAŞEHİR’DE 5 YILDIR DEVAM ETMEKTEDİR.

Eksi 25 Çocuk Köyü projesi Karacaşehir’de 5 yıldır devam ediyor
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) tarafından desteklenen ve Eksi 25 Derneği tarafından yürütülen Eksi 25 Çocuk Köyü projesi Karacaşehir’de 5 yıldır devam ediyor.

Eksi 25 Çocuk Köyü’nde çocukların sosyal etkileşimlerini, karşılaştıkları sorunlarla baş edebilme becerilerini güçlendirmeleri için oluşturulan yaşam alanında, çocuk hakları, tırmanma duvarı, drama, bocce, hama boncuk gibi birçok ücretsiz atölyeler gerçekleştiriliyor. Atölye materyalleri TANAP tarafından karşılanıyor.

TANAP Yatırım Programları Müdürü Gizem Kunt, Eksi 25 Çocuk Köyü’nde saha ziyaretinde bulundu. Çocuklarla quilling kağıt katlama ve ebeveynlerle ilkyardım atölyelerine katılan, çocuk ve ebeveynlerin memnuniyetlerini dile getirdikleri sohbette Gizem Kunt, Eksi 25 Yönetim Kurulundan planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve teşekkür etti.

Eksi 25 Çocuk Köyü projesi Karacaşehir’de 5 yıldır devam ediyor
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.