“Çalışıyor musun?” diye sorduğu kadına yangın tüpüyle saldırdı! O anları iğrenç bir notla paylaştı

İstanbul Fatih’te araç içerisindeki 3 şahıs yol kenarında duran kadınlara çalışıp çalışmadıklarını sordu. Cevabı beklemeyen şahıslar kadın üzerine yangın tüpüyle köpük sıktı. O anları sosyal medyada paylaşan saldırganlar, “Semti böceklerden arındırıyoruz” notunu düştü.

“Çalışıyor musun?” diye sorduğu kadına yangın tüpüyle saldırdı! O anları iğrenç bir notla paylaştı
Yayınlama: 24.07.2023
A+
A-

İstanbul’un Fatih ilçesinde otomobilde seyir halinde olan 3 şahıs, kaldırımda bekleyen kadınlara “Çalışıyor musun?” dedikten sonra yangın tüpü sıkarak saldırdı. Şahıslar o anları sosyal medya hesaplarından, “Semti böceklerden arındırıyoruz” notuyla paylaştı.

ÖNCE YANAŞIP SORU SORDULAR

Çapa’da dün akşam saatlerinde bir cadde üzerinde otomobilde seyir halinde ilerleyen üç şahıs, kaldırımda bekleyen kadınların üzerine yangın tüpü sıkarak saldırdı. Şahıslar, yanlarına aldıkları yangın tüpüyle önce kadınların yanına yanaştı. Sonrasında ise kadınlara “Çalışıyor musunuz?” sorusunu yöneltmesinin ardından yangın tüpü sıkarak saldırıya geçti.

“SEMTİ BÖCEKLERDEN ARINDIRIYORUZ”

Bir anda yangın tüpü sıkılmasıyla şoka uğrayan kadınlar nereye kaçacaklarını bilemedi. Yaşanan olayın ardından üç şahıs gülerek araçla yollarına devam etti. O anları sosyal medya hesaplarından, “Semti böceklerden arındırıyoruz” notuyla paylaştılar. Kadınların olayla ilgili şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş