Başkan Süer, Toprak Mahsulleri Ofisi ile işbirliğini duyurdu

GÖLPAZARI BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ SUER, ÇİFTÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK AMACIYLA TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ’Nİ TEKRAR İLÇEYE GETİRDİKLERİNİ DUYURDU

Başkan Süer, Toprak Mahsulleri Ofisi ile işbirliğini duyurdu
Yayınlama: 22.06.2023
A+
A-

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, çiftçilerin yüzünü güldürmek amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi’ni tekrar ilçeye getirdiklerini duyurdu.

Buğday ve arpa alımları için ilçede çalışmalara başladıklarını belirten Başkan Suer, Toprak Mahsulleri Ofisi Baş Müdürü Mehmet Murat Hasçuhadar’ı misafir etti ve yeni sezon için plan ve program çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti. Gölpazarı Belediyesi olarak çiftçilerin daha iyi şartlarda üretim yapabilmelerini ve ürünlerini değerlendirebilmelerini sağlamak amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi ile işbirliği içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Suer, belediye kantarını yeni yerine hal içerisine taşıdıklarını ve bu sayede çiftçilerin ürünlerini daha hızlı ve pratik bir şekilde tartabileceklerini belirtti.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü ile yapılan bu işbirliğiyle çiftçilere daha fazla destek sağlanacağını ve ürünlerin değerinin korunmasına katkıda bulunacaklarını dile getiren Başkan Süer, bu gelişmenin çiftçilere hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Süer, Toprak Mahsulleri Ofisi ile işbirliğini duyurdu
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş