Bakan Bolat, ‘Yerleşik Müteahhitlerle İşbirliği Toplantısı’na katıldı

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da 27’nci Uluslararası İş Forumu (IBF) kapsamında Suudi Arabistan Yatırım Bakanı Khalid Al-Falih’in de bulunduğu ‘Yerleşik Müteahhitlerle İşbirliği Toplantısı’na katıldı.

Bakan Bolat, ‘Yerleşik Müteahhitlerle İşbirliği Toplantısı’na katıldı
Yayınlama: 04.03.2024
A+
A-

Ticaret Bakanı Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da 27’nci Uluslararası İş Forumu (IBF) kapsamında Suudi Arabistan Yatırım Bakanı Khalid Al-Falih’in katılımlarıyla Yerleşik Müteahhitlerle İşbirliği Toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, şöyle dedi:

“Suudi Arabistan 2030 Vizyonu çerçevesinde hayata geçirilmesi planlanan toplam 3 trilyon dolarlık yatırım ve müteahhitlik projelerinden küresel ölçekte saygınlığını kanıtlamış firmalarımızın da arzu edilen payı almaları adına Sn. Al-Falih’in teşvik edici yönlendirmeleri ve gösterdiği yakın işbirliğini, Türkiye-Suudi Arabistan ilişkilerinin gelecek vizyonu açısından çok kıymetli buluyorum. Önümüzdeki dönemde gerek karşılıklı yatırımlar gerekse de müteahhitlik hizmetlerinin, ikili ekonomik ilişkilerimizin başlıca unsurları arasında yer almaya daha da güçlü bir şekilde devam edeceğine yürekten inanıyorum.”

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş