Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayında da hizmet verecek

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YEMEKHANESİ RAMAZAN AYI İÇİN SÜRDÜRDÜĞÜ HUMMALI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI. YEMEKHANE, RAMAZAN AYI BOYUNCA ÖZEL MENÜLERLE PERSONEL VE ÖĞRENCİLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ, YEMEKHANE HİZMETLERİYLE ÖĞRENCİLERİ VE PERSONELİNE UYGUN FİYATA BESLEYİCİ MENÜLER SUNMAYA RAMAZAN AYI’NDA DA DEVAM EDECEK.

Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayında da hizmet verecek
Yayınlama: 09.03.2024
A+
A-

Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayı için sürdürdüğü hummalı hazırlıklarını tamamladı.

Yemekhane, Ramazan ayı boyunca özel menülerle personel ve öğrencilere hizmet vermeye devam edecek. Anadolu Üniversitesi, yemekhane hizmetleriyle öğrencileri ve personeline uygun fiyata besleyici menüler sunmaya Ramazan ayında da devam edecek.

15 lira lezzetli ve kaliteli yemek hizmeti

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere pek çok kurumda olmayan üç öğün yemek servisi ile öğrencilerin ucuz ve sağlıklı bir şekilde sağlıklı beslenmesini önemseyen Anadolu Üniversitesi, yemek içeriklerinde sunulan kaliteli ürünlerden ödün vermiyor. Anadolu Üniversiteli öğrenciler her gün farklı ve çeşit çeşit hazırlanan lezzetli menülere yalnızca 15 liraya ulaşıyor. Üstelik menüler bizzat Anadolu Üniversitesinin Yemek Üretim Merkezi’nde üretiliyor ve hazırlanıyor.

Yemekhane Ramazan ayı boyunca sahur ve iftarda da hizmet verecek

Anadolu Üniversitesi Ramazan ayı boyunca kaliteli, besleyici, sağlıklı ve bütçe dostu menülerini zenginleştirerek öğrenci ve personeliyle buluşturmaya hazırlanıyor. Rektörlük tarafından alınan kararla birlikte öğrenci ve personeller Ramazan Ayı boyunca sahur ve iftar saatlerindeki zengin ve özel menülerden yararlanabilecek. Sahur için hazırlanan öğün 03.30’dan sonra, iftar için hazırlanan akşam yemeği hizmeti ise saat 20.00’ye kadar her gün devam edecek.

Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayında da hizmet verecek
Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayında da hizmet verecek
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş