Aile Kavgası Afyonkarahisar’da Büyüdü

Afyonkarahisar’da bir kadın, 17 yaşındaki kızının uygunsuz fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığı iddiasıyla şikayetçi olduğu teyzesiyle sokakta kavgaya tutuştu. Taraflar birbirine tekme ve yumrukla birbirine saldırırken, kavgaya kadınların eşleri de dahil oldu. Kavgayı çevredekiler araya girerek ayırdı.

Aile Kavgası Afyonkarahisar’da Büyüdü
Yayınlama: 19.09.2023
A+
A-

Afyonkarahisar’da bir kadın,kızının uygunsuz fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığını öne sürdüğü teyzesiyle sokak ortasında kavga etti. Taraflar birbirine tekme ve yumruklarla saldırdı. Kadınlarının eşlerinin de dahil olduğu kavga çevredekilerin müdahalesiyle sonlandırıldı.

TEYZE İLE YEĞENİN KAVGASINA EŞLERİ DE DAHİL OLDU

Dumlupınar Mahallesi’nde saat 13.30 sıralarında aralarında husumet olduğu belirtilen C.N.M. ile teyzesi H.S. sokakta karşılaşınca önce tartışma, ardından da kavga çıktı. Kısa süre sonra teyze ile yeğenin eşleri de kavgaya dahil oldu. Taraflar birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırırken, olay yerindeki kimliği belirsiz birkaç kişi de kavgaya katıldı. Çevredekilerin müdahalesiyle taraflar ayrılırken, ihbar üzerine olay yerine polis geldi.

“KOCAM AVUKAT HEPİNİZİ MAHKEMEYE VERECEĞİM”

Polis kavga eden tarafları ayırmaya çalışırken, C.N.M.’nin avukat olduğu iddia edilen ve ismi öğrenilemeyen eşi, olayı görüntülemeye çalışan basın mensuplarının üzerine yürüyerek kimlik sorgulamak istedi. “Kocam avukat hepinizi mahkemeye vereceğim” diyen C.N.M. ise basın mensuplarını tehdit edip, saldırmaya çalıştı. Polisin ifadelerini almak üzere götürdüğü tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı belirtildi.

“KIZININ UYGUNSUZ FOTOĞRAFLARINI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI” İDDİASI

Diğer yandan H.S.’nin 17 yaşındaki kızının uygunsuz fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıp, hakaret içeren yorumlar yaptığı iddiasıyla C.N.M.’den şikayetçi olduğu, geçen günlerde görülen davada C.N.M. lehine beraat kararı verildiği öğrenildi.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.